Apie mus

UAB “Skalduva” įsteigta 1997 m. Pakruojyje. Įmonės veikla prasidėjo nuo prekybos dolomitine skalda ir krovinių pervežimų.

Rinkos perspektyvos vertė įmonę ieškoti naujų veiklos sričių.

2009 metais UAB “Skalduva” pradėjo eksploatuoti Krivaičių karjerą ir gaminti dolomitinę skaldą, skirtą kelių pagrindų įrengimui, statybai ir betono gamybai.

Dolomitinės skaldos gamyba vykdoma moderniausiais tokio pobūdžio veiklai naudojamais įrengimais ir priemonėmis.

UAB “Skalduva” – sėkmingai dirbanti įmonė Lietuvos ir Latvijos rinkose, greitai reaguojanti į klientų poreikius ir gebanti pasiūlyti geriausią kainą.

Bendrovėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie turi didelę patirtį karjerų eksploatavimo, pardavimų, gamybos ir logistikos srityse.

Krivaičių karjeras Čia gaminama dolomito skaldos produkcija eksploatuojant karjerą laikantis tvarumo principų

Ekologija ir tvarumas

UAB "Skalduva" rūpinasi tvarumu ir siekdama sumažinti poveikį aplinkai vadovaujasi ekologiškumo ir tvarumo principais. Naujausių technologijų pritaikymas žaliavų gavyboje leidžia sumažinti poveikį aplinkai ir kenksmingas emisijas. Produkcijos gamybai naudojame energiją pagamintą iš atsinaujinančios energijos šaltinių - saulės ir vėjo. Poveikis aplinkai ir CO2 emisijos mažinamos ne tik keičiant tradicinį uolienų trupinimą sprogmenimis į lokalų uolienos trupinimą vibro-nagais, bet ir pasitelkiant naujausią hibridinę techniką su elektrinėmis pavaromis. 

Naujausia ekologiška technika Pasitelkiant naujausias hibridinės technologijas mažiname išmetamų Co2 kiekį


Gauk asmeninę konsultaciją telefonu